Przedstawiciel Handlowy (PH/4/21)

dowolne

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Promowanie firmy i jej usług,
  • Rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Bieżąca obsługa.

 Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Profesjonalne podejście do obowiązków,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia z kandydatem (możliwa współpraca na zasadzie DG),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, bez górnej granicy,
  • System szkoleń wewnętrznych.

biuro

HRM-System sp. z o.o. - Usługi Kadrowo-Płacowe

ul. Hutników 9
35-302 Rzeszów

17 852 12 68
17 852 10 43
605 35 33 00

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodna z przepisami RODO

Prosimy o umieszczenie w ofercie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRM-System sp. z o.o. w celach prowadzonej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez HRM-System sp. z o.o. również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Dokumenty niekompletne nie będą brane pod uwag. HRM-System sp. z o.o. jest wpisane do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia na terenie Rzeczpospolitej Polskiej pod numerem 9391.