Elektronik (RZ/EL/6/18)

Rzeszów

Zadania:

  • Naprawa, remonty i konserwacja elektrycznych systemów sterowania:  pras, maszyn do obróbki wiórowej, automatów tokarskich CNC, walcarek, wtryskarek tworzyw, form wtryskowych itp.

 

Wymagania:

  • wykształcenie średnie: elektrotechnika lub elektronika, lub wyższe techniczne: elektrotechnika, elektroautomatyka,
  • min. 2-letnie doświadczenie  przy utrzymaniu i naprawie elektrycznych systemów sterowania,
  • umiejętność diagnostyki maszyn sterowanych CNC,
  • obsługa komputera,
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej,

 

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

biuro

HRM-System sp. z o.o. - Usługi Kadrowo-Płacowe

ul. Hutników 9
35-302 Rzeszów

17 852 12 68
17 852 10 43
605 35 33 00

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodna z przepisami RODO

Prosimy o umieszczenie w ofercie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji: 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRM-System sp. z o.o. w celach prowadzonej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez HRM-System sp. z o.o. również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

 

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Dokumenty niekompletne nie będą brane pod uwag. HRM-System sp. z o.o. jest wpisane do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia na terenie Rzeczpospolitej Polskiej pod numerem 9391.