HRM

Kim jesteśmy ?

HRM-SYSTEM zajmuje się kompleksową obsługą kadrowo-płacową FIRM

 

Nasza firma rozpoczęła działalność w oparciu o pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy w działach kadr i płac oraz korporacjach zajmujących się outsourcingiem. Początkowo zajmowała się wyłącznie usługami związanymi z administrowaniem płacami i dokumentacją pracowniczą oraz obsługą klientów w zakresie BHP. Kolejnym etapem było rozszerzenie oferty i zaproponowanie kompleksowej obsługi Klientów w zakresie HR.

Nasza kadra to zespół specjalistów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, a także specjaliści ds. kadr oraz płac, z długoletnią praktyką w firmach produkcyjnych i usługowych. Kadrę uzupełniają współpracujący z nami prawnicy, ekonomiści oraz specjaliści ds. BHP rozwiązujący na codzień problemy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Zespół HRM-SYSTEM posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do koordynacji złożonych projektów, począwszy od rekrutacji i selekcji, organizacji badań lekarskich, szkoleń BHP i innych, na pełnej obsłudze kadrowo-płacowej pracowników skończywszy.

Oferujemy:

  • Usługi kadrowo-płacowe
  • Wdrożenie i obsługa PPK
  • Kompleksową obsługę w zakresie BHP
  • Doradztwo prawne
  • Rozwiązania rekrutacyjne
  • Pracowników tymczasowych
  • Szkolenia z zakresu kadr, płac oraz BHP
  • Szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne
HRM

Wspólnie z naszymi Klientami znajdujemy i wdrażamy efektywne rozwiązania z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a potwierdzeniem naszych kwalifikacji są referencje i stale powiększające się grono Klientów.

W ramach realizowanych zadań przejmujemy od swoich Klientów całość lub część obowiązków związanych z realizacją funkcji tradycyjnie pełnionych przez służby personalne. W zakresie naszych usług znajduje się również bieżące doradztwo i rozwiązywanie aktualnych problemów związanych z pracą, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ubezpieczeniami społecznymi w ramach usługi doradczej. Usługa ta pozwala na uzyskanie pełnej odpowiedzi na nurtujące Państwa problemy wynikłe z bieżącej działalności. Na postawione pytanie uzyskujecie Państwo odpowiedź, w zależności od stopnia złożoności problemu, w ciągu kilkunastu minut, a najdalej kilku godzin, w wybranej przez Państwa formie, w razie konieczności wraz z kompletem sporządzonych przez nas niezbędnych dokumentów lub formularzy.


HRM

Swym obszarem działalności obejmujemy teren całego kraju. Nasi przedstawiciele działają między innymi w takich miastach jak: Rzeszów, Kraków, Łódź, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław.

Chętnie spotkamy się z Państwem w celu przedstawienia szczegółów naszej oferty oraz możliwości zastosowania proponowanych rozwiązań w Państwa firmie.

 


 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 - 16.00.