Koronawirus - ograniczenie dostępu do pracowników naszego biura

Szanowni Klienci, Z uwagi na rozszerzającą się pandemię koronawirusa, z dniem 23.03.2020 HRM-System sp. z o.o. wprowadza ograniczenie w dostępie do pracowników swojego biura.

Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i swoich pracowników, zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby wszystkie sprawy załatwiać telefonicznie i mailowo.
 

Dokumenty pracownicze można podawać przez drzwi, jedynie po wcześniejszym umówieniu.

Naszych klientów prosimy o bezpośrednie kontakty ze swoimi opiekunami, a wizyty w naszych biurach ograniczyć do spraw pilnych i koniecznych.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie.

 

Zarząd HRM-System sp. z o.o.

Tagi

Masz pytania? Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych HRM-System sp. z o.o. z siedzibą w  Rzeszowie przy ul. Hutników 9, w celu świadczenia usług - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz na podstawie Art. 9 ust.1 lit. h ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest HRM-System sp. z o.o., gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami pisząc na adres: kontakt@hrm-system.eu lub dzwoniąc na nr. tel. +48 605 35 33 00.